بچه ها میفهمند چرا دولت نمیفهمه؟!

امروز سر کلاس لمعه (فقه) استادمون داشت بحث تمیز رو میگفت. اینکه بچه ای که ممیز شده و میتونه خوب رو از بد تشخیص بده نمازهاش صحیحه. بعد یکی از بچه ها پرسید سن ممیزی چند سالگیه؟ استادمون گفت: بچه های این دوره زمونه از هفت هشت سالگی همه چیز رو میفهمند؛ مثلا همین دیروز که داشتم بچه ام که کلاس سوم میره رو میبردم مدرسه تو راه گفت بابایی امسال چند پول تو جیبی میدی؟ گفتم: همونی که سال پیش میدادم. گفت: سال پیش 200 تومن (200تک تومنی ها نه 200 هزار) میدادی اینکه خیلی کمه! گفتم: خب باشه 250 تومن میدم. گفت: بابا مگه نمیدونی دلار دوبرابر شده و گرونیه همش 50 تومن اضافه میکنی؟!!!

این بچه میفهمه وقتی جنس ها گرون میشه باید پول تو جیبی بیشتر بشه ولی دولت نمیفهمه وقتی جنس ها رو گرون میکنه باید حقوق ها رو زیاد کنه!!!!

/ 3 نظر / 10 بازدید
معاون

سلام وقتی پول نیست چه انتظار عجیبی داره استاد شما وقتی سخن از اقتصاد مقاومتی و مقاومت اقتصادی است یعنی چی ؟ به نظر شما ! یادمه توی دولت خاتمی دانش آموز دبیرستانی بودم و هر کسی بد می گفت اجازه نقد غیر منصفانه را نمی دادم نه به دلیل طرفداری از جناب خاتمی به دلیل حمایت از رهبرم و الان نیز هم و الا به خاتمی هرگز رای ندادم میشه اثبات کنید دستهایی در کار نیست و دولت خدمتگزار داره گرون می کنه ؟ ماهی قدر آب را زمانی متوجه می شه که آب را از دست بدهد . تا زمانی که رهبری معظم حمایت می کند ما نیز هم .

معاون

سلام اگر تندی در نظرم بود عذر خواهم این دولت خدمات بسیاری برای مردم انجام داده .سری به جنوب کشور بزنید تائید خواهید نمود . اما دستان پشت پرده نمی گذارد چه بسا این دست در بدنه دولت باشد . بله ما هم خواستار توجه مسئولین به فرمایش حضرت آقا هستیم . نقد به دولت وارد است این که باید نظارت کند و کنترل کند و باید های دیگر . اما نباید کلی حرفی را بیان کرد و شائبه ایجاد نمود.