جای افتخار و تشکر دارد

تو این چند وقته شاید خیلی انتقاد به دولت میشود که شاید گفت بعضی ها بجاست ولی از همه اینها که بگذریم دولت تو بعضی جنبه ها خیلی جای افتخار داره. یکیش مثلا رویه دولت در مقابل استکبار و زور گو هاست که با تمام فشاری که تو این مدت به دولت به خاطر همین روحیه ضد استکباری اوردند باز دولت این روحیه را از دست نداد و نیامد به نام اعتماد سازی و از این حرف ها سر تعظیم جلوی دشمن خم کند.

یکی از جاهایی که با رئیس جمهور محترم با اینکه در مرکز استکبار هست با شجاعت به میدان میرود، مقرر سازمان ملل است.

به جایگاه سخنرانی میرود: « بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله رب العالمین و الصلوة و السلام علی سیدنا و نبینا محمد و آله الطاهرین و صحبه المنتجبین و علی جمیع الانبیاء والمرسلین

سلام و صلوات خداوند بر پیامبران الهی به ویژه پیامبر بزرگ اسلام و اهل بیت مطهر و یاران برگزیده‌اش و بر تمام پیامبران الهی

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه

ای خدای بزرگ در ظهور ولیت که همراه با سلامتی و پیروزی باشد تعجیل کن و ما را از بهترین یاران و حامیان او و فداکاران در راهش قرار بده »

همین برای افتخار بس که رئیس با نام رسولمان و امام زمانمان رعشه بر اندام دشمنان می اندازد. در خانه آنکسانی که چشم دیدن پیامبر اسلام را ندارند نام او را در گوشها تنین انداز میکند.

وقتی بیشتر به این موضوع افتخار می کنی که می بینی رهبرمون هم بهش افتخار می کنه: «هیچ رئیس جمهوری به اندازه او (آقای احمدی نژاد) از اسلام و آرمان‌‌ها و ارزش‌های اسلامی در سازمان ملل سخن نگفته و بنده با آنکه همواره به مسئولان انتقاد کرده ام اما انصافا او بود که نام امام زمان(عج) و حضرت زهرا(س) را در محافل بین المللی احیا کرده»(در دیدار با اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، آبان 1389)

 

/ 3 نظر / 22 بازدید
حجره

سلام.در این موارد باید بدون حب و بغض و صادقانه تحلیل کرد یعنی رعایت تقوای سیاسی.(افرین برشما)بهم سر بزن

ع-غریب

گاهی دلم می گیرید برای بودن و گاهی دلم می گیرد برای شدن و چه فاصله ای است بین بودن تا شدن

تسبیح

سلام. با شما موافقم.. ولی در ادامه صحبت های ایشان در مقر سازمان ملل حرف هایی گفتند که نه خودشان ونه وزرایشان و نه ..در داخل کشور به آن عمل نمی کند.وقتی قرار است دیگران را به خوبی ها دعوت بکنیم حداقلش باید خودمان به آن عمل کنیم..!