یه همایش دیگه ...

امروز یه پیام اومد درباره جلسه افتتاحیه سایت، ما هم نگو با یه جلسه دیگه که منتظرش بودیم اشتباه گرفتیم و پاشدیم رفتیم.20 دقیقه تأخیر داشتیم و کلی نگران که چرا دیر کردیم. وقتی وارد همایش شدیم و فهمیدیم چه خبره کلی خوشحال شدیم که دیر اومدیم. رو نمایی از یه سایت بود که کلی مهمون دعوت شده بودند یکیش هم ما که فقط یه همکاری کوچیک با اون سازمان داشتیم و همایش امروز هیچ ربطی به ما نداشت. احساس خیلی بدیه که ازت استفاده ابزاری بکنند فقط برای پر کردن سالن همایششون، نه؟!!!

وقتی رسیدیم مسئول این سایت که خودش می گفت حدود 20 ساله تو این کاره در حال سخنرانی درباره اهمیت و ضرورت استفاده از اینترنت و فضای مجازی برای پیشبرد اهداف اسلام و انقلاب برای یه سری پیر پاتال که مطمئنم 70 درصدشون نمی دونند کلیک راست چیه بود! می گفت: اینترنت و فضای مجازی بهترین مکان برای انتشار مطالب اسلام است و تا یه مطلبی توش بذاری چند ثانیه دیگه کل جهان می تونند بخونندش. یاد بچگی هام افتادم اون زمانها که تازه اینترنت اومده بود و این حرفها زده می شد یه چیزی شبیه دیالوگ تبلیغ بانک سرمایه اومد تو ذهنم « شما در چه سالی زندگی می کنید » اینها هم یه هفت هشت سالی عقب اند بخدا. یه سایت راه انداخته بودند کلی سروصدا و رونمایی و دعوت از چند شخصیت بزرگ و کلی خرج عمو پورنگ رو کم داشت که بگه برای افتتاح سایت یه کف و هوراااااااا.

بدتر از همه اینها مسئول این سایت هم برای پر اهمیت نشون دادن این کارشون هی از مقام معظم رهبری مایه می ذاشت که ایشون فرمان دادند و ما شروع کردیم یکی نبود بگه بابا دستور آقا در خصوص تشکیل شورای عالی فضای مجازی و تشکیل سازمان فضای مجازی کشوره نه راه اندازی سایت. تو رو خدا آقا رو دیگه پایین نیارید. آقا خیلی از شما ها جلوتره .خودش داشت خاطره تعریف می کرد که من خودم تو سال 68 با آقا جلسه داشتیم و ایشون کتابخونشون رو نشون دادند و گفتن هر روز که از رسوندن این مطالب به اینترنت بگذره ضربه به اسلام است. آقا 23 سال پیش تو فکر سایت بود الان که فیس بوک ها و گوگل پلاس های فضا مجازی رو پر کردند شما تازه دارید سایت راه می اندازید.

ولی آخرش خوب بود، کیف دادند. اسم سازمانشون هم رو روی کیف نزده بودند آدم های با اخلاصی بودن خداییچشمک

/ 0 نظر / 14 بازدید