انتقاد صفارهرندی در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه قم

صفار خاطرنشان کرد: من این حرف‌ها را برای این می‌زنم که دیدم چند روز پیش مصاحبه فاسدی، در یکی از نشریات زنجیره‌ای منتشر شده بود و اشاره‌ای به اعتقادات این بیماردلان و کسانی داشت، که برای توجیه بد عملی خودشان، متوسل به استدلال‌های سست می‌شوند.

و در ادامه افزود: بعضی از رفقایشان بعد از دستگیری، اعتراف کردند که گاهی در طول یک مسافرت می‌دیدم که این‌ها یک رکعت نماز هم نخوانده‌اند؛ می‌گویند ما به آنها گفتیم که ما فکر می‌کردیم شما با این ارتباطی که با ناحیه مقدسه دارید نسبت به نماز مراقبت دارید، اما آن‌ها جواب دادند که ما به مرحله‌ای رسیدیم که از این چیز‌ها عبور کردیم.

سردبیر سابق کیهان افزود: مگر می‌شود کسی از دستور مالک اشتر تخطی و سرپیچی کند و بعد ادعای پیروی از علی‌(ع) داشته باشد و بگوید خود امام علی(ع) به من پیام داده که فلان کار را انجام بده؟

زیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت نهم گفت: برخی آقایان می‌گفتند احترام روحانیون و علما واجب، اما وقتی علما فتوا می‌دهند، می‌گویند علما نظری داشته‌اند و ما هم نظری دیگر داریم و این یعنی در مقابل فتوای علما، از خود فتوا می‌دهند.

اما این اظهارات وزیر سابق  از جانب تیم رسانه ای دولت بدون پاسخ نماند. چرا که روز نامه ایران در شماره امروز خود و در ستون "دیگه چه خبر؟" ، صفار هرندی را "وزیر اخراجی دولت نهم" خواند و سخنان روز گذشته او را اینگونه روایت کرد:

" صفار هرندی وزیر اخراجی دولت نهم که ید طولایی در دروغ‌پردازی، حرمت‌شکنی و هتک حیثیت دولت دکتر احمدی‌نژاد دارد در جدیدترین افاضات خود با سوء‌استفاده از تریبون مقدس نماز جمعه و بدون نگرانی از برخورد قضایی، اتهامات و دروغ‌های سنگینی را متوجه رئیس جمهور و خادمان حقیقی ملت نمود.


/ 0 نظر / 30 بازدید