حجره من
نوشته ها و حرف های یه حجره نشین 
قالب وبلاگ

.                                     

اصل خبر:

یک نوجوان کرمانی بدون گواهینامه پشت ماشین نشسته و تصادف کرده و بعد به پنج ماه حبس تعزیری محکوم شده و بعدش حبس این نوجوان به سه سال تعلیق و بجاش یکسال باید هر هفته چهار روز در نماز مغرب و عشا مسجد محلش شرکت کند و هر سه ماه یکبار از امام جماعت مسجد گواهی حضور دریافت کند.

خدا شاهده شوخی نمی کنم تو « ایسنا » خبرش اومده بود!

هر چی فکر کردم آخه هدفشون از این حکم چی بوده والّا نفهمیدم ولی یه پیشنهادی به این کسایی که این حکم رو دادن دارم خواهشاً تو حکم این نوجوان بخت برگشته برای رفع شبهه از دیگران بنویسید وقتی میاد مسجد با هیچ کس درباره این موضوع حرفی نزنه هم برای خودش بهتره هم برای بقیه بچه های مسجد هم برای ما که یه وقت فکر نکنند ما هم زندانی شلاقی چیزی بهمون خورده اومدیم داریم یه کاری می کنیم.

بچه ها دور همی چند تا مجازات طنز هم پیدا کردند:

1)             سلام کردن به پدر و مادر به مدت سه ماه و تهیه فایل صوتی و تأیید والدین

تبصره: اگر از محکوم راضی بودیم بعد از یکماه آزاد میشود و می تواند دیگر سلام نکند و بجایش وقتی پدرش را دید به او پشت کند.

2)            تربیت داشتن به طور کلی و حتی جزئی به مدت 6 ماه

توضیح: محکوم باید به مدت 6 ماه تربیت و شعور بدست بیاورد و جلوی پدر و مادرش و مهمانها دست توی دماغش نکند، لنگش را دراز نکند و حرف رکیک نزند. شاید سوال شود بعد از 6 ماه چطور؟ جواب این است که به ما ربطی ندارد و هر کار که خواست می تواند انجام دهد.

[ ۱۳٩۱/٤/۱٢ ] [ ٩:٠۱ ‎ق.ظ ] [ محمد حسین شاهم آبادی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

از حادثه لرزند به خود کاخ نشینان ما حجره نشینان غم سیلاب نداریم
امکانات وب

این صفحه را به اشتراک بگذارید


آتوس

ایران رمان

مترجم سایت