حجره من
نوشته ها و حرف های یه حجره نشین 
قالب وبلاگ

تو این روزهای تیر ماه که 6 تیر ترور آقاست و 26 تیر تولد آقا -درسته تولده و باید شاد نوشت- من می خوام یه کمی تلخ بنویسم یه گلایه هایی به  خودمون بکنم.

چرا حرف آقامون که ادعا می کنیم فداییش هستیم رو زمین مونده بی خیال می گیم آقا یه چیزی گفته با ما نبود با مسئولین بود؛ نه مگه آقا خودشون همیشه از مطالبات جوانان صحبت می کنند، کو این مطالبات؟!!!

آقا خیلی جلوتره، تکلیف و کار خودش رو خوب بلده و کارش رو می کنه کاری هم به ماها نداره که میریم یا نه! میدَویم یا قدم زنی می کنیم! ولی فراموش نکنیم تا وقتی نریم پشت آقا محکم وایستیم خیلی کارها انجام نمیشه مثل خیلی کارهایی که تا حالا انجام نشده یادمون نره امام علی عیله السلام هم می خواست خیلی کارها بکنه ولی مردم همیاری نکردند و پشت امامشون وانیستادند و یادشون رفت « آنکس که عدالت بر او گران آید، تحمل ستم برای او سختر است »1.


فقط بلدیم بگیم ای «رهبر آزاده آماده ایم آماده» در حالی که راستش باید بگیم «ای رهبر آماده آزاده ایم آزاده» آزاده آزادیم، آزاد از هفت دولت، بی خیال، تازه یه وقتهایی برای رهبرمون تعیین تکلیف می کنیم و شعار میدیم «مرجع تقلید ما رساله رساله» آخه آقا خودش نمی فهمه باید رساله بده یا نه؟!!!

بدتر از اون مثلاً متدیّنترامون میگن کو جمهوری اسلامی کو احکام اسلامی چرا آقا اجراشون نمی کنه و چرا آقا اینجا دخالت نکرد یا اونجا چنین نکرد یادمون رفته امام علی علیه السلام هم وقتی مردم یاریش نکردن نتونست حتی نماز تراویح که بدعت دومی ملعون بود بگیره یاد بیاوریم سخنان امام متقیان را به کوفیان « شب و روز پنهان و آشکار، شما را به مبارزه با شامیان دعوت کردم و گفتم پیش از آنکه آنان به شما حمله کنند با آنان نبرد کنید اما شما سستی به خرج دادید. به شما حمله میشود حمله نمی کنید؟! اینگونه معصیت خدا میشود و رضایت می دهید؟! ای مرد نمایان نامرد! آشنایی با شما جز پشیمانی حاصل نداشت »2 یادمون رفت خود آقا رسیدن به جمهوری اسلامی کامل رو به پیج دوره تقسیم کردند: 1- انقلاب اسلامی 2- نظام اسلامی 3- دولت اسلامی 4- جامعه اسلامی 5- امت اسلامی، و ما هنوز تو سومیش دولت اسلامی موندیم، یادمون رفته وظایف رهبری به گفته خود آقا این هاست: « رهبری یک مدیریت کلان ارزشی است که با مدیریت اجرایی و مسئولیت مستقیم سه قوه متفاوت است و ضمن نظارت بر فعالیت های مسئولان، از حرکت کلی نظام مراقبت می کند و اجازه نمی‌دهد که آنها به هر دلیل، نظام اسلامی را به انعطافی غیر‌لازم و غیر‌جایز وادار کنند.مسئولان قوه مجریه، نمایندگان مجلس، مسئولان قوه قضاییه، با اختیارات کامل و قانونی، وظایف خود را انجام می‌دهند و ممکن است تصمیماتی بگیرندکه رهبری با آن مخالف باشد اما رهبری نه حق دارد نه می تواند و نه قادر است که در این مسائل دخالت کند مگر در جاییکه اتخاذ سیاستی، به کج شدن راه انقلاب منجر می شود که طبعا در این هنگام به مسئولیت های خود عمل خواهد کرد. »3

حواسمان باشد خیلی چیزها یادمان نرود ...

 

« جز پروردگار خود، دیگری را ستایش نکنید و جز خویشتن خویش، دیگری را سرزنش ننمایید »4.

1-  نهج البلاغه خطبه 15

2-  نهج البلاغه خطبه 27

3-  دیدار دانشجویان کرمانشاه با رهبر انقلاب  1390/07/24

4-  نهج البلاغه خطبه 16

[ ۱۳٩۱/٤/٧ ] [ ۱٠:٤٦ ‎ب.ظ ] [ محمد حسین شاهم آبادی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

از حادثه لرزند به خود کاخ نشینان ما حجره نشینان غم سیلاب نداریم
امکانات وب

این صفحه را به اشتراک بگذارید


آتوس

ایران رمان

مترجم سایت