حجره من
نوشته ها و حرف های یه حجره نشین 
قالب وبلاگ

                      

محمدحسین صفار هرندی، ظهر دیروز در سخنرانی قبل از خطبه‌های نمازجمعه قم، به انتقاد از تیم دولت احمدی نژاد و عقاید آن ها پرداخت

مشاور فرهنگی فرمانده سپاه با بیان اینکه "طرف می‌آید و برای پیروی نکردن از ولی فقیه بازی در می‌آورد و برای طفره رفتن از فرمان نائب امام زمان (عج) به دروغ به امامت ولی عصر (عج) توسل می‌جوید و می‌گوید وقتی ما خود امام زمان (عج) را داریم به حجت و نائب او نیازی نداریم." افزود: تو غلط کردی؛ تو بی‌سر و پا و بی‌مقدار از معرفت و بی‌مقدار از ایمان و بی‌مقدار از تقوا.


صفار خاطرنشان کرد: من این حرف‌ها را برای این می‌زنم که دیدم چند روز پیش مصاحبه فاسدی، در یکی از نشریات زنجیره‌ای منتشر شده بود و اشاره‌ای به اعتقادات این بیماردلان و کسانی داشت، که برای توجیه بد عملی خودشان، متوسل به استدلال‌های سست می‌شوند.

و در ادامه افزود: بعضی از رفقایشان بعد از دستگیری، اعتراف کردند که گاهی در طول یک مسافرت می‌دیدم که این‌ها یک رکعت نماز هم نخوانده‌اند؛ می‌گویند ما به آنها گفتیم که ما فکر می‌کردیم شما با این ارتباطی که با ناحیه مقدسه دارید نسبت به نماز مراقبت دارید، اما آن‌ها جواب دادند که ما به مرحله‌ای رسیدیم که از این چیز‌ها عبور کردیم.

سردبیر سابق کیهان افزود: مگر می‌شود کسی از دستور مالک اشتر تخطی و سرپیچی کند و بعد ادعای پیروی از علی‌(ع) داشته باشد و بگوید خود امام علی(ع) به من پیام داده که فلان کار را انجام بده؟

زیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت نهم گفت: برخی آقایان می‌گفتند احترام روحانیون و علما واجب، اما وقتی علما فتوا می‌دهند، می‌گویند علما نظری داشته‌اند و ما هم نظری دیگر داریم و این یعنی در مقابل فتوای علما، از خود فتوا می‌دهند.

اما این اظهارات وزیر سابق  از جانب تیم رسانه ای دولت بدون پاسخ نماند. چرا که روز نامه ایران در شماره امروز خود و در ستون "دیگه چه خبر؟" ، صفار هرندی را "وزیر اخراجی دولت نهم" خواند و سخنان روز گذشته او را اینگونه روایت کرد:

" صفار هرندی وزیر اخراجی دولت نهم که ید طولایی در دروغ‌پردازی، حرمت‌شکنی و هتک حیثیت دولت دکتر احمدی‌نژاد دارد در جدیدترین افاضات خود با سوء‌استفاده از تریبون مقدس نماز جمعه و بدون نگرانی از برخورد قضایی، اتهامات و دروغ‌های سنگینی را متوجه رئیس جمهور و خادمان حقیقی ملت نمود.


[ ۱۳٩۱/۳/٢۸ ] [ ٧:٢٧ ‎ق.ظ ] [ محمد حسین شاهم آبادی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

از حادثه لرزند به خود کاخ نشینان ما حجره نشینان غم سیلاب نداریم
امکانات وب

این صفحه را به اشتراک بگذارید


آتوس

ایران رمان

مترجم سایت